N, 8.12.2022

Ilmataat jättis jalgpallurid suluseisu

Kristjan Jaak Kangur
Ilmataat jättis jalgpallurid suluseisu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Hangede vahel on hooaega alustatud varemgi, kuid mitte selliste kraadide juures. Fotol võitlevad tunamulluses superkarikafinaalis palli pärast florakas Gert Kams (vasakul) ja Kalju särki kandev Damiano Quintieri.
Hangede vahel on hooaega alustatud varemgi, kuid mitte selliste kraadide juures. Fotol võitlevad tunamulluses superkarikafinaalis palli pärast florakas Gert Kams (vasakul) ja Kalju särki kandev Damiano Quintieri. Foto: Tairo Lutter

Eile kell 19 pidanuks Kalevi keskstaadioni kunstmurule jooksma Tallinna Kalevi ja FCI Levadia mängumehed, et selgitada, kumb jääb jalgpalli meistriliiga tänavuse hooaja avavoorus peale. Ent määratud ajal ulgus staadionil kõle tuul ja termomeeter näitas 15 külmakraadi.

Tegu polnud ootamatusega, sest täpselt sama saatus oli tabanud ka kõiki teisi avavooru mänge. Tänavu erakordselt varajaseks toodud hooaja algus ja viimaste aastate lõikes ootamatult krõbedad külmakraadid tähendasid seda, et kodune kõrgliiga on alanud omamoodi valestardiga – ilm lihtsalt ei luba mängida.

Märksõnad
Tagasi üles