Supervormis Ronaldo vedas Reali hilisele võidule

Siim Kaasik
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo Foto: ANDER GILLENEA/AFP

Hispaania jalgpalli kõrgliigas päästis Cristiano Ronaldo Madridi Realile kolm punkti, kui lõi kaks väravat 2:1 võidumängus Eibari üle.

Cristiano Ronaldo viis külalismeeskonna Reali juhtima kohtumise 34. minutil, kuid Ivan Ramis suutis 50. minutiks seisu 1:1 viigistada. Võiduvärava lõi Ronaldo mängu 84. minutil, kindlustades Realile liigahooaja 17. võidu.

Isiklikus plaanis on Ronaldo saavutanud võimsa hoo. Viimasest seitsmes mängus on ta löönud juba 13 väravat. Sel hooajal on tal kirjas 33 tabamust, viie Euroopa tippliiga peale on enamat suutnud vaid Tottenhami ründaja Harry Kane (35).

Liigatabelis hoiab Real 57 silmaga kolmandat kohta, Eibar on 39 punktiga kaheksas.