Juubelimängu lävel olev Vassiljev: loodan lüüa värava

Eesti jalgpallikoondis lendas Kiievisse laagrisse, kus valmistutakse sõprusmängudeks Armeenia ja Gruusiaga. Sinisärkide keskväljamaestro Konstantin Vassiljev seisab silmitsi 100. koondisemänguga.

Vassiljev märkis Tallinna lennujaamas, et võrreldes varasemate koondisemängudega on tal praegu veidi teistsugune tunne. «See võinuks juhtuda natuke varem, aga loodan, et selle laagri jooksul see mäng toimub,» kommenteeris 33-aastane mängija.

Kahe hooaja vahel siirdus Vassiljev mullusest hõbedameeskonna Bialystoki Jagiellonia ridadest Gliwice Piasti. Kui eelmisel hooajal säras Vassiljev Poola meistrivõistlustel 13 väravaga, siis käimasoleval hooajal on tal kirjas vaid üks tabamus ja Piast paikneb liigatabelis alles 12. kohal. Vassiljevi mänguaeg pole samuti kiita.

«Sellised on treeneri otsused. Ise olen terve ja füüsiline vorm on korras,» selgitas Vassiljev, öeldes, et meeskonnavahetus oli õige otsus. «Praegu keskendun sellele, et kindlustada sel hooajal võimalikult vara klubile koht järgmiseks hooajaks Ekstraklasas.»

Vassiljevi koondisekarjääri esimene värav sündis 2009. aastal Jerevanis Armeenia vastu, kellega minnakse samas paigas vastamisi juba 24. märtsil. Vassiljev mäletab oma debüütväravat hästi ning loodab võrku sahistada ka laupäeval. Kolm päeva hiljem, 27. märtsil mängib Eesti koondis Tbilisis Gruusiaga.

Tagasi üles
Back