Siim Kaasik
Roma mängijate võidupidu.
Roma mängijate võidupidu. Foto: twitter

Jalgpalli Meistrite liigas tegi Roma eile midagi sellist, mida vähesed neist uskusid. Nad suutsid koduväljakul Barcelonast 3:0 üle olla ning pääsesid poolfinaali. Mõistagi tekitas imeline tagasitulek Roma staadionil võimsa atmosfääri.

Roma kaotas võõrsil Barcelonale 1:4, kuid kodus mindi juba kuuendal minutil Edin Džeko väravast juhtima. 58. minutil teenis Roma tänu Džeko pikalitõmbamisele penalti, mille realiseeris Daniele de Rossi. Itaallased panid end rõõmupeoks valmis aga 82. minutil, kui Konstantinos Manolas viis Roma 82. minutil 3:0 ette.

Lõpuvile kõlades vallandusid Stadio Olimpicol Roma mängijate võimsad emotsioonid: