Merili Luuk

Taanis jätkuvatel jäähoki maailmameistrivõistlustel vandus Eesti lõunanaaber Läti USA-le alla alles lisaajal 2:3.

Avakolmandiku keskel viis USA juhtima Chris Kreider, lätlased viigistasid kaks minutit enne sireeni Uvis Janis Balinskise värava läbi. Teise perioodi alguses viis Andris Dzerins juba lätlased ette, kuid Colin White'i tabamus tõi tabloole 2:2 viigi, vahendab ERRi spordiportaal.

Pärast väravateta lõppenud perioodi viskas lisaajal ameeriklaste otsustava värava Cam Atkinson, kes jõudis sihile USA arvulise ülekaalu ajal.

USA on 10 punktiga B-alagrupi liider, teisel kohal on üheksa punktiga Soome. Läti on kuue punktiga neljas.