Stepanovi koduklubi kaotas eurosarjas napilt Türgi tippklubile

Andrei Stepanov.
Andrei Stepanov. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Euroopa liigas langes kolmandas eelringis konkurentist Andrei Stepanovi koduklubi FC Gomel, kes jäi täna 1:3 ja kokkuvõttes 2:5 alla Türgi suurklubile Bursaspor.

Gomel asus tänast matši 41. minutil Ilja Aleksejevitši tabamusest juhtima ja selline seis oleks viinud Gomeli järgmisesse ringi.

64. minutil jäi Gomel aga vähemusse, kuna punase kaardi teenis Sergei Kozeka. Seejärel võtsid külalised oma ja 78. minutil lõi värava Alfred N-Diaye, 85. minutil Federico Insua ja 90.+1. minutil Turgay Bahadir.

Stepanov alustas kohtumist vahetusmängijate pingil ning sekkus mängu 84. minutil.