Stepanovi klubi langes eurokohalt

Andrei Stepanov.
Andrei Stepanov. Foto: SCANPIX

Andrei Stepanovi koduklubi FK Gomel ei suutnud Valgevene kõrgliigas alistada tabeli viimast meeskonda Mogilevi Dneprit ning langes eurosarjakohalt välja, vahendab Soccernet.ee.

Gomel asus koduplatsil 82. minutil juhtima, kuid lasi juba kaks minutit hiljem viigistada. Stepanov tegi 1:1 viigiga lõppenud mängus kaasa kõik 90 minutit.

Kolm vooru enne hooaja lõppu langes Gomel tabelis neljandaks, lastes Minski Dinamo endast punktiga mööda. Võitlus Euroopa liigasse viiva koha pärast püsib aga täiesti lahtisena, sest ees seisab veel ka üks Gomeli ja Dinamo omavaheline kohtumine.