Barcelona jäi koduliigas kolmandat mängu järjest võiduta

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
FC Barcelona - Bilbao Athletic
FC Barcelona - Bilbao Athletic Foto: ALBERT GEA / REUTERS

Hispaania jalgpalli meistrivõistlustel on tiitlikaitsja Barcelona juba kolm mängu võiduta. Täna viigistati 1:1 Bilbao Athleticuga.

Külalismeeskond Bilbao läks kohtumist 41. minutil juhtima, kui värava lõi Oscar De Marcos. Barcelona jõudis viigini alles 84. minutil, mil täpne oli Munir El Haddadi.

Viimati oli Barcelona koduliigas kolm mängu järjest võiduta 2016. aasta novembris.

Liigatabelis on Barcelonal seitsme mänguga kirjas 14 punkti. Täna õhtul Madridi Atleticoga mängiv Real jääb neist maha punktiga. Atleticol on praegu tabelis punkte 11.