Video: kohalik staar tegi Austraalia rallil hirmsa avarii

Molly Taylori auto süttis avarii tulemusel põlema

FOTO: twitter

Austraalia rallispordis kahe nimekaima piloodi sekka kuuluv Molly Taylor sai kodust MM-etappi sõita vaid pooleteise kiiruskatse jagu. Tegelikult on tema ja kaardilugeja Malcolm Read õnnesärgis sündinud, sest nende võistluse lõpetanud avarii nägi välja parajalt võigas.

Taylor kaotas oma Subaru WRX STI üle kontrolli Coldwateri kiiruskatse esimesel läbimisel, kui kaldus kiires paremkurvis teelt välja ja otse metsa. Õnneks oli puud, mille suunas Tayler ja Read kihutasid, kaitsmas põhupall, mis avariist suurema osa energiat endasse imes.

«Andsime kuuma ja ületasime nuki, millele järgnes kiire paremkurv. Kui auto pärast hüpet maandus, kiskus ta lihtsalt paremale, seal polnud kahjuks ruumi ja me sõitsime sisekurvis üpris kiiresti lihtsalt vastu põhupalli,» kirjeldas juhtunut Taylor.

Mõlemad sportlased vaadati sündmuspaigal meedikute poolt üle ja toimetati ka täiendavasse kontrolli, kuid ühtegi tõsist vigastust neil ei tuvastatud. Sama ei saa öelda aga nende Subaru kohta ehk järgnevateks päevadeks rajale naasmine on välistatud.

Tagasi üles