Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Sulgpallur Raul Must.
Sulgpallur Raul Must. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Maailma edetabelis 82. kohal paiknev ja turniiril esimesena asetatud Raul Must jõudis 10 000-dollarilise auhinnafondiga Irish Openil nelja parema hulka.

Pärast esimese geimi võitmist jäi Must turniiril kuuenda paigutusega ning maailma edetabelis 150. kohal paikneva taanlase Mads Christopherseni vastu 11:19 kaotusseisu, kuid suutis seejärel võrku hoides võita kümme punkti järjest.

See tähendas, et Must võitis veerandfinaali tulemusega 21:16 21:19. Täna õhtul mängib Must juba poolfinaali. Poolfinaalid algavad Eesti aja järgi kell 19.00. Otsepilti mängust on võimalik vaadata siit.