Klavan vaatas Cagliari võitu pingilt

Viljar Voog
Cagliari sai võõrsil võitu tähistada.
Cagliari sai võõrsil võitu tähistada. Foto: Federico Proietti/AP/Scanpix

Itaalia karikavõistlused on jõudnud kaheksandikfinaalideni ja täna tuli Chievo vastu võõrsil väljakule ka Cagliari meeskond. 2:1 võidumängus jäi Ragnar Klavani täita pingile istuma jäänud varumehe roll.

Cagliari läks Serie A viimase meeskonna vastu Alberto Cerri väravast juba kaheksandal minutil juhtima, kuid kodumeeskond seadis 10 minutit hiljem tabloole viigi. Võiduvärava lõi 68. minutil kaitsja Fabio Pisacane.

Kõige nimekamad Itaalia meeskonnad on karikasarjas juba konkurentsist langenud ja teiste seas on kaheksa parema sekka edenenud klubid nagu Benevento, Bologna, Sampdoria, Novara ja Sassuolo.  Viimased kaks kaheksandikfinaali (Genoa – Virtus Entella, Torino – Südtirol) on kavas homme, pärast mida selguvad ka veerandfinaalpaarid.