Raskes kohtumises Kanepi alistanud Halep: olin enne kohtumist pinges

Kaia Kanepi kohtus teist suure slämmi turniiri järjest maailma esireketi Simona Halepiga ning andis talle kõva lahingu, kuid pidi seekord tunnistama rumeenlanna paremust.

FOTO: Mark Schiefelbein / AP

Täna peetud Austraalia lahtiste avaringi kohtumine ei möödunud maailma esinumbrile Simona Halepile Kaia Kanepi vastu sugugi lihtsalt. 

Avasetis suutis Kanepi Halepist üle olla 7:6(2), kuid seejärel suutis rumeenlannast maailma esireket end kokku võtta ning järgmises kahes järgmises setis oli Halep Kanepist üle 6:4, 6:2.  

«Kuna ma kaotasin möödunud aastal USA lahtistel Kanepile, tundsin tegelikult täna enne kohtumist pinget küll,» lausus Halep pärast kohtumise lõppu BBC-le. Kanepi alistas mäletatavasti Halepi USA lahtiste avaringis 6:2, 6:4.

«Siia turniirile mängima tulles mul liigseid ootuseid ei olnud, tahan endast parimat anda ja üritan leida rütmi, mille pealt edasi minna. Tänane õhtu pakkus mulle suurepärasel tasemel tennisemängu,» rääkis Halep.

«Eks ma teadsin ette ära, et Kanepi suudab lüüa palli väga tugevasti. Vaatamata sellele võttis see aega, et sellega kohtumise jooksul harjuda. Ma ei andnud alla, mis oli tähtis, tänu sellele ma mängu ka võitsin,» arvas Halep lõpetuseks.

Halep kohtub teises ringis 27-aastase ameeriklanna Sofia Keniniga.

Tagasi üles