Postimees TV: spetsialistid olid nahkhiirte ees abitud, sekkuma pidi maskott

San Antonio Spursi ja Brooklyn Netsi kohtumine NBAs tuli möödunud ööl keset esimest veerandit katkestada, sest väljakule tormasid ootamatud imetajad. Ei, jutt ei käi ülejoovastunud fännidest vaid kohalikest nahkhiirtest.

Spursi ja Netsi matš seisis enam kui kolm minutit, sest AT&T Centeris tiirutas kohalik fauna. Kommentaatoritele andis see hea võimaluse meenutada 2009. aastat, kui samas saalis juhtus sarnane intsident ja sekkuma pidi Manu Ginobli, kes käega nahkhiire õhust haaras.

Juhus oli meeles ka kohalikul publikud, kes valjult Ginobili nime skandeerima hakkas. Pallurit polnud aga kuskilt võtta ja nii kerkis sangariks Batmani-kostüümis maskott, kes viimase nahkhiire kinni püüdis ja mängul jätkuda lubas.

Nahkhiirte pakutud koduväljakueelise kasutas Spurs eeskujulikult ära: Nets alistati 117:114.