Zidane pärast kaotust Valenciale: mängijad pole süüdi

Taas Reali peatreeneriks asunud Zinedine Zidane pole klubi suutnud mõõnast välja tuua.

FOTO: Maria Jose Segovia / ZUMAPRESS.com/Scanpix

Hispaania jalgpalli meistrivõistlustel pidi Zinedine Zidane`i juhendatav Madriidi Real võõral väljakul vastu võtma 1:2 kaotuse Valencialt.

See oli Zidane`ile esimene kaotus pärast naasmist Reali juhendaja kohale kuu aega tagasi. Prantslase kontos oli pärast Santiago Solari vallandamist  kaks võitu, kuid Valencia oli esimeseks tõeliseks lakmuspaberiks.

Valencia on olnud La Ligas alates 5. Jaanuarist löömatu ning nad jätkasid sama joont ka eile, kui koduväljakul tegid skoori Goncalo Guedes ning endine Reali kaitsja Ezequiel Garay. Karim Benzema peaga löödud üleaja värav oli Realile pisikeseks lohutuseks.

Zidane ütles Reali koduleheküljel: «Me alustasime mängu hästi, valdasime palli, tegime pressingut. Kõik, mida vajasime oli esimesena värav lüüa.»

«Ma ei saa mängijaid süüdistada, nad püüdsid kõvasti. Me mängisime ikkagi tippmeeskonnaga. Kuid kaotus on kaotus ning teeb alati haiget,» rääkis Zidane.

«Püüdsime võimalusi luua, kuid kogu aeg jäi pisut puudu. Meeskond võitles lõpuni, me peame lüüasaamist tunnistama, kuid mõtlema kaheksa allesjäänud mängu peale. Eelkõige keskenduma laupäevasele kohtumisele,» lisas Zidane.

Realile oli see juba üheksandaks kaotaseks La Ligas. Tabelitipus on Barcelona 70 punktiga, järgnevad Madriidi Atletico 62 ja Real 57 punktiga.

Tagasi üles