Kalju peatreener kaotuse järel: Euroopas esindasime Eestit meistritele omaselt

Jalgpall Nõmme Kalju vs F91 Dudelange.

FOTO: Sander Ilvest

Täna kaotas Nõmme Kalju Euroopa liiga kolmandas eelringis Luksemburgi tšempionile F91 Dudelangele. Pärast kohtumist tunnistas nõmmekate peatreener Roman Kožuhhovski, et on sügavalt pettunud, kuid selliste kogemuste pealt on hea edasi liikuda.

«Ma arvan, et tänases kaotusmängus said otsustavaks mitmed faktorid. Kindlasti määras lõpptulemuse esimesel poolajal saadud punane kaart. Teisalt ei realiseerinud me häid võimalusi, mis iseendale loosime,» sõnas nõmmekate loots Kožuhhovski. 

«Ma ei kahtle enda meeskonnas mitte kunagi, aga olen siiski realist, mitte romantik. Seekord tuleb tõdeda, et mõlema mängu puhul oli vastane paremini organiseeritud.»

Lõppenud euromängud võttis peatreener kokku siiski positiivses võtmes. «Kaljus on kõik maksimalistid ning Euroopa tasandil esindasime Eestit meistritele omaselt. Kõik mängijad said vajalikku mängupraktikat ja kogemusi. Peame tegema omad järeldused ning eluga edasi liikuma.»

Edasiste plaanide osas on meeskonnal fookus paigas. «Nüüdsest keskendume ainult koduliigale. Jätkame samade mängijatega, kes meil praegu kasutada on. Graafik küll ei väga tihe ja see ei soosi meid sugugi.

Tagasi üles