Paf Eesti-Läti korvpalliliiga 2019/2020 hooaeg sai alguse Tallinna Kalev/TLÜ ja Rapla korvpallimeeskonna kohtumisega. Kohtumisest väljus seekord võitjana Rapla korvpallimeeskond 84:76.

Hooaja esimene mäng leidis aset Tallinnas Kalevi spordihallis, kus Tallinna Kalev/TLÜ võõrustas Rapla korvpallimeeskonda. Mõlemad meeskonnad mängisid uue peatreeneri käe all. Tasavägiselt kulgenud mäng hakkas Rapla meeskonna kasuks tiksuma neljandal veerandajal, kui Tallinna Kalevi/TLÜ ees suudeti tekitada arvestatav edumaa.

Mängu alguses paremat mängu näidanud Tallinna Kalev/TLÜ kaotas oma eduseisu teisel veerandajal, kui Rapla korvpallimeeskond vahe kinni püüdis ning mängu tasavägiselt jätkas. Neljandal veerandajal kasvatatud edumaa aitas Rapla meeskonna võiduka lõpuni.