Henri Drell viskas Euroopa tippklubi vastu 16 punkti, kuid pidi leppima kaotusega

Henri Drell (palliga).
Henri Drell (palliga). Foto: Victoria Libertas Pesaro Basket

Itaalia korvpalli kõrgliiga neljanda vooru kohtumises pidi Henri Drelli koduklubi Victoria Libertas Pesaro tunnistama koduväljakul Bologna Virtuse 94:79 paremust. Drell mängis 25 minutit ja tõi 16 punkti.

5000-pealise publiku ees peetud kohtumise saatus otsustati ära teisel veerandajal. Bologna võitis teise vaatuse 29:16 ja läks poolajale 19-punktilises eduseisus. Järgnenud poolajal Drelli koduklubi mängu tagasi ei saanudki ning vastu tuli võtta 15-punktiline kaotus.

Sasha Djordjevici hoolealustest oli parim Frank Gaines 19 punktiga, Julian Gamble lisas 18 silma. NBAst Euroopasse naasnud Miloš Teodosici arvele jäi kaheksa punkti.

Kahekohalise punktiskoorini jõudnud Drell ütles mängujärgses kommentaaris Postimehele, et jäi enda mänguga rahule, aga meeskondlikult on arenemisruumi küllaga.

«Isiklikus plaanis tegin väga korraliku etteaste, kuid kuna meeskond kaotas, siis ei saa rahule jääda.» Drelli sõnul vajab meeskonna kokkumäng veel lihvimist. «Meil on kaks uut mängumeest, kellega peab iga mees harjuma. Meeskonna peale kogutud kolm resultatiivset söötu ütlevad meie teineteise mõistmise kohta nii mõndagi,» analüüsis 19-aastane tulevikulootus.

Bologna jätkab Itaalia kõrgliigat täiseduga, olles võitnud kõik neli kohtumist.

Pesarol on peetud kolm mäng ning turniiritabelisse võite teenitud pole.