Liverpool pääses vapralt võidelnud Manchester Unitedi vastu ehmatusega

Liverpooli jalgpallur Adam Lallana väravat tähistamas.
Liverpooli jalgpallur Adam Lallana väravat tähistamas. Foto: JON SUPER/AP

Inglismaa kõrgliiga 9. mänguvooru keskses kohtumises leppisid Liverpool ja Manchester United 1:1 viiki. Ühtlasi lõppes Liverpooli 17 liigamängu kestnud võiduseeria.

Old Traffordil peetud heitlus algas peremeeste jaoks hästi, kui 36. minutil realiseeris Unitedi superstaar Marcus Rashford Daniel Jamesi täpse tsenderduse.

Manchesteri punasärkide eduseis kaua ei kestnud, sest peagi oli Liverpooli poolelt jaol Sadio Mane, kuid jalgpallijumal otsustas siinkohal Ole Gunnar Solskjaeri hoolealustele appi tulla - Senegali koondislasele vilistati käega mäng ning seda kinnitas ka VAR.

Teisel poolajal muutus Unitedi mäng uimaseks ning Premier League'i liider kasutas sellise kingituse 86. minutil ära. Külaliste viigitabamuse eest hoolitses inglane Adam Lallana. 1:1 seisul kohtumine ka lõppes.

Liverpooli jaoks oli see tänavusel hooajal esimene kord, kui Inglismaa kõrgliigas punkte kaotati. Kaheksa võidu ja ühe viigiga paikneb biitlite linna meeskond (25 punkti) kohaliku tšempionaadi tipus. Lähimat jälitajat Manchester Cityt edestatakse kuue silmaga. Manchester United paikneb 10 punktiga 13. positsioonil.