Ohtralt karistusminuteid teeninud Eesti U20 hokikoondis kaotas ka Ungarile

Eesti U20 jäähokikoondise ründaja Jaanus Kombe (paremal) mängus Prantsusmaa vastu. Foto: Eesti Jäähoki Liit

Eesti U20 jäähokikoondis kohtus täna Ukrainas toimuvatel I divisjoni B-grupi maailmameistrivõistlustel Ungariga. Eestlased teenisid koguni 22 karistusminutit ning pidid tasavägise mängu järel hõimuvellede 4:2 paremust tunnistama.

Eesti koondis teenis avakolmandikul 6, teisel 12 ning kolmandal 2 karistusminutit. Meeskonna ründaja Kristofer Jõgi istus karistuspingil koguni neli korda.

Madjarid viskasidki kaks esimest väravat arvulisest ülekaalust ning viimasele perioodilie mindi vastu 2:2 viigiseisus. Eesti skoori eest hoolitsesid teisel kolmandikul Kirill Lodeikin ja Klaus Kaspar Jõgi.

Ungaril on nüüd kaks võitu, sest neljapäeval alistati väljakuperemehed ukrainlased 5:1. Eestil on kaks kaotust, avamängus jäädi teatavasti alla Prantsusmaale 1:6.

Täna kell 16.30 kohtuvad Prantsusmaa - Itaalia ja kell 20 Ukraina - Poola.