Manchester City alistas teise koha heitluses 2016. aasta Inglismaa meistri

Manchester City mängumehed võitu tähistamas.
Manchester City mängumehed võitu tähistamas. Foto: LINDSEY PARNABY/AFP

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas teise koha nimel võitlev Manchester City kodusel Etihadi staadionil Leicester City seisuga 3:1.

Mängu läks juhtima 22. minutil Leicester, kui täpne oli hooaja 17. värava löönud Jamie Vardy. 2016. aastal tervet spordimaailma Premier League'i võiduga šokeerinud klubi rõõmupidu ei kestnud kaua, sest kaheksa minutit hiljem suutis Leicesteri endine pallur Riyad Mahrez viigistada.

Esimese poolaja lõpus olid kaardid juba valitseva meistri Manchester City käes, kui 43. minutil viis Ilkay Gündogan kodumeeskonna 2:1 ette. Lõppskoori vormistas 69. minutil Brasiilia superstaar Gabriel Jesus.

Teisel kohal jätkava Leicesteri edu Manchester City ees on nüüd kõigest üks punkt. 49 punkti kogunud tabeliliider Liverpool edestab eelmainitud meeskondi vastavalt kümne ja 11 silmaga.