Djokovic lõpetas võimsa aasta võidukalt

Novak Djokovic auhinda vastu võtmas.
Novak Djokovic auhinda vastu võtmas. Foto: SCANPIX

Lõppeval aastal maailma parimaks meestennisistiks kerkinud Novak Djokovic lõpetas aasta võidukalt, kui ta teenis esikoha Mubadalas toimunud turniiril.

Djokovic alistas finaalis 6:2, 6:1 David Ferreri. Turniiril, kus osalesid vaid kuus kutsetega osalenud tennisisti, toimus ka kolmanda koha kohtumine, kus Rafael Nadal alistas 6:1, 7:5 Roger Federeri.

Djokovici jaoks oli lõppev aasta üliedukas. Djokovic võitis tänavu kolm suure slämmi turniiri – serblane oli parima Austraalia lahtistel, Wimbledonis ja US Openil.