Eesti jalgpallitalent skooris oma Tottenhami debüüdil

Maksim Paskotši siirdus mullu Florast Tottenhami.
Maksim Paskotši siirdus mullu Florast Tottenhami. Foto: FC Flora/Facebook

Eelmisel nädalal Inglismaa jalgpallihiiu Tottenham Hotspuri akadeemiaga liitunud Maksim Paskotši teenis juba koha U18 meeskonna algkoosseisus. Debüüti kaunistas veel ka löödud värav.

Keskkaitsja kohal mängiv Paskotši lülitati kohe Inglismaa U18 kõrgliiga lõunatsoonis mängiva Tottenhami algkoosseisu ja eestlane ei petnud lootusi.

Endine Flora pallur tegi Fulhami meeskonna vastu kaasa kõik 90 minutit. Debüüti jääb kaunistama ka 81. minutil löödud värav, mis tegi mängu lõppseisuks 3:0. Paskotši värav sündis nurgalöögist, mille ta otse õhust sooritatud löögiga realiseeris.

Tottenham on U18 sarja alustanud suurepäraselt. Neljast esimesest kohtumisest on võidetud kolm ning viigistatud üks. Sellega hoitakse liigatabelis hetkel täiseduga jätkava Aston Villa järel teist positsiooni.