Jürgen Henn: meie klass vaikselt tõuseb, aga eestlane pole harjunud soosikuna mängima

Ville Arike
FC Flora peatreener Jürgen Henn.
FC Flora peatreener Jürgen Henn. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Valitsev Eesti jalgpallimeister FC Flora meeskond jätkas Maltal sealt, kust eelmisel nädalal FC Hiberniansi vastu kodus lõpetas ning võitis Meistrite liiga eelringi kordusmängu 3:0. Kahe mängu kokkuvõttes jäädi peale 5:0, peatreener Jürgen Henn rõhutas edasipääsu suurt tähtsust.

Flora tegi duelli saatuse selgeks enam-vähem esimese pooltunniga. 25. minutil mängisid Sergei Zenjov ja Rauno Sappinen hiilgavalt kokku, karistusalasse palli saanud Sappinen andis kaaslasele kannaga efektse seinasöödu ning kogenud Zenjovil polnud raske skoori avada.

Kaheksa minutit hiljem pääses Sappinen jooksu, pettis karistusalas vastaste kaitsja osavalt ära ning lükkas palli vastu rutanud väravavahist kindlalt mööda. Seis 0:2 tähendas, et kahe mängu kokkuvõttes olid maltalased taga juba nelja väravaga ning seda fakti teades vähenes nende usk märgatavalt.