VIDEO Bayerni ründetalent sai hakkama naeruväärse eksimusega

Joshua Zirkzee.

Eile õhtul pidasid sõpruskohtumise Müncheni Bayern ja Amsterdami Ajax. Kuigi kohtumine jäi 2:2, siis Bayerni ründetalent Joshua Zirkzee oleks võinud kohtumise saatumise otsustada.

Esimese poolaja lõpus õnnestus Zirkzeel pääseda Ajaxi väravavahiga üks-ühele. Ründaja pettis puurikaitsja pikali ja tema ees laiutas tühi värav. Palli väravasse löömise asemel otsustas Zirkzee sellega sisse kõndida, kuid viimasel hetkel lõi kaitsja selle jalalt ja 100-protsendiline võimalus läks raisku

Ajax läks kohtumist 10. minutil Zakaria Labyadi väravast juhtima. 40. minutil viigistas seisu Eric Maxim Choupo-Moting. 48. minutil viis Bayerni juhtima Tanguy Nianzou ja 50. minutil lõi Ajaxi teise ja kohtumise viimase värava Victor Jensen.