Messi, Neymari ja Mbappega mänginud PSG sai koduliigas kuiva kaotuse (1)

Christopher Krutto
Neymar, Kylian Mbappe ja Lionel Messi olid kõik platsil, kuid PSG sai ikka kuiva kaotuse. Foto: J.E.E/SIPA/Scanpix

Prantsusmaa jalgpalliklubi Pariisi Saint-Germain sai eile koduliigas võõrsil 0:2 kaotuse Stade Rennais' vastu.

Kuigi PSg kontrollis peaaegu kogu avapoolaega, siis läks just Stade Rennais poolajapausile eduseisus ja seda tänu Gaetan Laborde'i 45. minuti väravale. Kusjuures teine värav sündis kohe teise poolaja alguses, kui täpne oli Flavien Tait.

PSG alustas mängu oma kolme suurima staari Lionel Messi, Neymari ja Kylian Mbappega. Viimane neist suutis 69. minutil ka väravavõrku sahistada, kuid VAR tühistas tabamuse.

See oli tänavu esimene kord, kui PSG pidi koduliigas punkte loovutama. Üheksast mängust on neil nüüd kaheksa võitu ja üks kaotus ning 24 silmaga hoitakse kindlalt esimest kohta. Nende järel tuleb Lens, kellel on üheksa mänguga koos 18 punkti. Stade Rennais on tabelis 11. positsioonil, neil on kirjas 12 punkti.