Flora võttis Superkarika eest revanši ja lülitas Levadia konkurentsist

Toimetas Karl Juhkami
Levadia-Flora duell kaldus täna viimaste kasuks.
Levadia-Flora duell kaldus täna viimaste kasuks. Foto: Sander Ilvest

25. veebruaril rändasid kõik kolm Eesti jalgpallitrofeed FCI Levadia valdusesse, kui Tallinna klubi alistas Superkarika finaalis penaltiseeria järel linnarivaal FC Flora. Täna võtsid rohevalged aga magusa revanši.

Fortuuna tahtel tuli kahel kangel vastamisi minna Evald Tipneri karika veerandfinaalis ning täna Sportland Arenal toimunud kohtumisest väljusid 2:0 võitjatena just florakad.

Jürgen Henni hoolealused asusid kohtumist juhtima 50. minutil, kui Michael Lilander leidis pärast kerget trikitamist kastis üles Martin Milleri, kes palli kindlalt Karl Andre Vallneri selja taga saatis.

Teise palli Levadia võrku virutas Henrik Pürg, kes suunas 67. minutil peaga võrku Konstantin Vassiljevi antud nurgalöögi.

Lisaks edenes täna karikavõistlustel nelja parema sekka Paide Linnameeskond, kes murdis Tallinna Legioni vastupanu sisuliselt viimasel hetkel. Mänguskoori avas Deabeas alles 90. minutil, minut hiljem vormistas lõppseisuks 2:0 Sergei Mošnikov.

Juba varem oli poolfinaali edenenud Narva Trans, viimases veerandfinaalis lähevad homme omavahel vastamisi Nõmme Kalju ja JK Tabasalu.