FC Flora pööras Kalju vastu kaotusseisu viimasel pooltunnil võiduks

FC Flora.
FC Flora. Foto: Mihkel Maripuu

Mullu Eesti meistrivõistlustel hõbemedaliga leppinud FC Flora jätkab praegust hooaega täiseduga. Täna teeniti hooaja neljas võit, kui võõrsil alistati 2:1 Nõmme Kalju.

Nii FC Flora kui ka Nõmme Kalju alustasid hooaega veatult. Esimese kolme kohtumisega oldi ainult võite tunnistatud ning oodata oli väga põnevat lahingut.

Sportland Arenal peetud kohtumist alustas paremini Kalju, kes juba 12. minutil eduseisu haaras. Skoori avas esimest korda tänavu Eesti meistrivõistlustel algkoosseisu usaldatud Velgevene keskkaitsja Mihhail Babitšev.

Flora suutis teisel poolajal kaotusseisu siiski võiduks pöörata. Esmalt viigistas Danil Kuraksin 72. minutil mänguseisu ning kuus minutit hiljem viis sama mees Flora juba juhtima. Rohkem väravaid kumbki meeskond ei löönudki.

Nõnda kerkis Flora täisedu 12 silmaga tabeliliidriks. Kalju jätkab üheksa silmaga kolmandal real, olles sama palju punkte kogunud FCI Levadiaga, kes koroonapuhangu tõttu sel nädalal väljakule ei astu.