VIDEO Karol Mets avas Šveitsi meistri ridades oma väravatearve

Toimetas Karl Juhkami
Karol Mets (nr 28) koos kamraadidega tabamust tähistamas.
Karol Mets (nr 28) koos kamraadidega tabamust tähistamas. Foto: Facebook @fcz.ch

Eelmisel pühapäeval FC Zürichi ridades Šveitsi meistriks tulnud Eesti jalgpallikoondislane Karol Mets sai ka sel nädalavahetusel käed rõõmust taeva poole suunata, kui avas koduklubi eest oma väravatearve.

28-aastane kaitsja avas kohtumises St. Galleniga mänguskoori juba kümnendal minutil, kui suunas peaga väravasse Ante Corici antud nurgalöögi. 37. minutil õnnestus võõrustajatel kohtumine küll viigistada, kuid poolajal mindi riietusruumi taas Zürichi eduseisus. 2:1 värav kirjutati Galleni mehe Matej Maglica omatabamuseks.

Teisel poolajal lisa ei tulnud ning 2:1 seisuga kohtumine ka lõppes. Mets tegi kaasa kogu kohtumise.