Siim-Sander Vene tegi Iisraelis võiduka debüüdi

Siim-Sander Vene.
Siim-Sander Vene. Foto: Tairo Lutter

Iiraeli korvpalli karikasarjas tuli täna Eesti korvpallikoondise kapten Siim-Sander Vene. Tema koduklubi Jeruusalemma Hapoel jõudis karikasarjas poolfinaali, kui kaheksa parema hulgas alistati 82:74 Elati Hapoel.

Täna selgusid Iisraeli karikasarjas esimesed poolfinalistid ning esimesena saatis edu just Vene koduklubi Jeruusalemma. Seejuures tegi Jeruusalemm sotid selgeks alles viimasel veerandajal ning kogu kohtumise hoidis väikest edu Elati. Viimane neljandik kuulus Vene koduklubile 28:19 ning kogu kohtumine lõpuks 82:74.

Ametliku debüüdi teinud Vene sekkus mängu vahetusest ning teenis 13 minutit mänguaega. Selle ajaga viskas Eesti koondislane viis punkti, võttis kolm lauapalli ja jagas ühe korvisöödu. Võitjate resultatiivseim oli Trinidad ja Tobago koondislane Khadeen Carrington 27 punktiga.

Poolfinaalis, mis toimub järgmisel nädalal, läheb Jeruusalemma Hapoel vastamisi võitjaga paarist Tel Avivi Hapoel - Herzliya Bnei.