L, 10.06.2023

Cristiano Ronaldo kaalus karjäärile punkti panemist

Karl-Joosep Küngas
Facebook Twitter
Comments
Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo. Foto: FAYEZ NURELDINE

Jalgpallimaailma üks säravamaid mängijaid Cristiano Ronaldo on jõudnud enda karjääri lõpusirgele. Saudi Araabia kõrgliigas mängiv Ronaldo kaalus väga tõsiselt ka talvel karjääri lõpetamist.

Portugali koondisega 2024. aasta Euroopa meistrivõistluste valikmängudeks valmistuv Ronaldo teatas ajakirjanikele, et mõtles detsembris väga tõsiselt karjääri lõpetamisest. Ta oli toona suure skandaaliga lahkunud Manchester Unitedi ridadest ning uut mängupaika veel polnud.

«Kui MM lõppes, siis arutasin kõike perekonnaga. Leidsime, et praegu pole veel õige aeg lahkuda. Õppisin sel hooajal toimunust väga palju. Mul on hea meel olla Portugali koondise juures tagas, kuna tunnen, et saan veel palju anda. Seejuures soovin seda kõike ise väga,» lausus Ronaldo enne Portugali valikmängu Liechtensteiniga.

Ronaldo sõnul nägi ta Unitedis tekkinud skandaali ajal, kes on tema tõelised sõbrad. «Kui oled tipus, siis me ei märka tihtipeale pisiasju. Mul pole probleem tunnistada, et Unitedis ei läinud asjad planeeritult. Elu läheb aga edasi. Ma sain antud perioodil aru, kes on minu tõelised sõbrad, keda võib rasketes olukordades usaldada.»

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles