Drell püstitas NBA tütarliigas rekordi

Henri Drell
Henri Drell Foto: @windycitybulls/Instagram

Eesti korvpallikoondislane Henri Drell pidi NBA tütarliigas Windy City Bullsiga tunnistama Rio Grande Valley Vipersi 115:110 paremust. Eestlane suutis kohtumises püstitada isikliku tippmargi lauapallide hankimises.

Bulls ja Vipers kohtusid viimase kolme päeva jooksul teist korda. Kui kaks päeva tagasi õnnestus Bullsil koduväljakul võit noppida, siis sedapuhku jäädi võõrsil vastasele napilt alla.

Külalised alustasid tegelikult kohtumist paremini. Teisel veerandil kasvatati eduseis hetkeks 13-punktiliseks ning pikemale pausile mindi Bullsi 66:57 juhtimisel. Teisel poolajal haaras kodumeeskond juhtohjad. 13 sekundit enne kohtumise lõppu oli Vipers peal 113:110 ning Drellil võimalus kaugviskega seis viigistada. Kahjuks eestlase kaugvise ei tabanud ning Vipers vormistas vabavisetest lõppseisuks 115:110.