Ronaldo kübaratrikk aitas Reali tähtsa võiduni

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo Foto: SCANPIX

Jalgpalli Hispaania liigas võitis Real Madrid võõral väljakul linnarivaali Atleticot tulemusega 4:1. Reali poolt tegi suurepärase mängu Cristiano Ronaldo, kes lõi kolm väravat ja andis ühe väravaga lõppenud söödu.

Ronaldo avas skoori mängu 25. minutil karistuslöögist. Teise poolajal alguses Falcao küll viigistas, kuid peagi viis Ronaldo kauglöök Reali jälle juhtima. Lõpu eel realiseeris sama mees penalti ning ühe värava lisas ka Jose Callejon.

Ronaldo tõusis jälle Hispaania liiga suurimaks väravakütiks. Portugallane on täpne olnud 40 korral, Lionel Messi arvel on 39 tabamust.

Real Madrid juhib liigas Barcelona ees nelja punktiga.