Joel Lindpere (vasakul).
Joel Lindpere (vasakul). Foto: SCANPIX

Joel Lindpere ja New York Red Bulls said Põhja-Ameerika jalgpalliliigas viienda võidu järjest, kui võõrsil alistati 2:1 Montreal Impact.

Bernardo Corradi viis Impacti 22. minutil penaltist juhtima, ent 37. minutil viigistas Kenny Cooper samuti penaltipunktilt. Võiduvärava lõi Dane Richards 67. minutil. Seejuures oli Red Bulls jäänud kümmekond minutit varem vähemusse, sest teise kollase kaardi tõttu eemaldati Victor Palsson.

Joel Lindpere tegi kaasa kogu kohtumise. 25 punktiga idakonverentsi juhtival Red Bullsil on tabelis kirjas 8 võitu, kolm viiki ja üks kaotus.