Vahel ärritub ka Roger Federer.
Vahel ärritub ka Roger Federer. Foto: SCANPIX

Maailma kolmas reket Roger Federer ärritus Prantsusmaa lahtistel tennisemeistrivõistlustel veerandfinaalmatši ajal publiku peale sedavõrd, et röögatas: «Jääge vait!»

Federeri pahameele põhjustas üks pealtvaataja, kes hüüdis veerandfinaalmatšis Juan Martin del Potro vastu del Potro löögi järel «aut», ehkki pall oli sees. Oma järgmisel löögil Federer eksis, kaotas ka järgmise punkti ning sellega teise seti kiire lõppmängu, jäädes settidega 0:2 taha.

Vahejuhtumist hoolimata suutis šveitslane kohtumise siiski lõpuks enda kasuks pöörata, võites kolm järgmist setti ja kindlustades koha homses poolfinaalis, kus tema vastaseks on Novak Djokovic.

Vaata videot Federeri vihapurskest SIIT.