Joel Lindpere New York Red Bullsi särgis.
Joel Lindpere New York Red Bullsi särgis. Foto: SCANPIX

Eeesti jalgpallikoondislase Joel Lindpere koduklubi New York Red Bulls kaotas läinud ööl USA profiliigas MLS võõrsil Chicago Fire'le 1:3. Lindpere tegi kaasa kogu kohtumise.

Chicago asus juba neljandal minutil juhtima, kui täpne oli Patrick Nyarko. Red Bulls küll viigistas 55. minutil tänu Dax McCarty tabamusele, ent 68. ja 81. minutil kindlustasid Gonzalo Segares ja Chris Rolfe kodumeeskonnale siiski võidu.

Kui mängitud on 14 vooru, hoiab Red Bulls idakonverentsi tabelis 26 punktiga kolmandat kohta. Liidril D.C. Unitedil on 30 punkti.