Konstantin Vassiljev
Konstantin Vassiljev Foto: Toomas Huik

Konstantin Vassiljevi koduklubi Permi Amkar sai Venemaa kõrgliiga avavoorus kirja kaotuse, kui jäi võõrsil tulemusega 0:2 alla valitsevale meistrile Peterburi Zeniidile, vahendab soccernet.ee.

Zeniidi mõlemad väravad läksid Aleksandr Keržakovi nimele, kes oli esmalt täpne 37. minutil ning realiseeris seejärel 62. minutil penalti. Penalti oli sealjuures Eesti koondislase põhjustatud - nimelt lükkas Vassiljev karistusalasse tulnud pika palli ajal selga Sergei Semakki ning kohtunik pidas seda vea vääriliseks.

Põhikoosseisus alustanud Vassiljev vahetati puhkama 67. minutil.