Raskest seisus välja tulnud Amkar teenis viigipunkti

Konstantin Vassiljev (vasakul) Permi Amkari särgis.
Konstantin Vassiljev (vasakul) Permi Amkari särgis. Foto: SCANPIX

Venemaa jalgpallimeistrivõistlustel viigistas Konstantin Vassiljevi koduklubi Permi Amkar koduväljakul 2:2 Krasnodariga.

Külalised asusid kohtumist 20. minutil juhtima, kui värava sai kirja Jura Movsisjan. 25. minutil lõi Movsisjan oma teise värava ja viis Krasnodari juba 2:0 juhtima.

Amkar suutis aga raskest seisust välja tulla ning Nikita Burmistrovi 27. minuti ja Artur Rjabokobilenko 37. minuti väravad tõid tabloole viigiseisu. Vassiljev tegi Amkari ridades kaasa terve kohtumise.

Amkar paikneb turniiritabelis nüüd kaheksa punktiga üheksandal kohal, Krasnodar on kaheksa silmaga kaheksas. Tabeliliider on Peterburi Zenit 13 silmaga. 13 punkti on kogunud ka Groznõi Terek.