Vassiljev sai viigimängus kirja resultatiivse söödu

Konstantin Vassiljev (vasakul) Permi Amkari särgis.
Konstantin Vassiljev (vasakul) Permi Amkari särgis. Foto: SCANPIX

Venemaa jalgpallimeistrivõistlustel viigistas Eesti koondislase Konstantin Vassiljevi koduklubi Permi Amkar võõrsil 1:1 Vladikavkazi Alaniaga.

Vassiljev tegi Akmari ridades kaasa terve kohtumise ning tema söödust viis Pavel Ignatovitš 35. minutil Permi klubi juhtima. Alania viigistas kohtumise seisu 70. minuti, kui täpne oli Tamas Priskin.

Amkar paikneb turniiritabelis üheksa punktiga üheksandal kohal. Alania on kaheksa silmaga kümnes. Tabeliliider on Peterburi Zenit 16 punktiga. Sama palju punkte on kogunud ka teisel kohal olev Groznõi Terek.