Vassiljev ja Amkar jäid Moskva Spartakile kindlalt alla

Konstantin Vassiljev (vasakul) Permi Amkari särgis.
Konstantin Vassiljev (vasakul) Permi Amkari särgis. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislase Konstantin Vassiljevi koduklubi Permi Amkar kaotas Venemaa meistriliigas koduväljakul 1:3 Moskva Spartakile. Vassiljev mängis kõik 90 minutit.

Pavel Ignatovitš viis küll Amkari 22. minutil juhtima, ent 33. minutil Kim Källström viigistas. Kodumeeskonna seis läks raskeks 49. minutil, kui punase kaardi sai Sergei Narubin. 67. minutil tegigi Ari Spartaki eduseisuks 2:1 ja viimasel minutil vormistas Artjom Dzjuba lõppskoori.

Amkar on kümne vooru järel liigatabelis 12 punktiga 9. kohal, Spartak on 19 punktiga neljas.