Austraalia korvpallikoondis avas olümpial võiduarve

Austraallane Andrew Bogut surub palli pealt iraanlaste korvi
Austraallane Andrew Bogut surub palli pealt iraanlaste korvi Foto: AFP / Scanpix

Pekingi olümpiamängude meeste korvpalliturniiril võitis A-alagrupis kahe veel võiduta olnud meeskonna omavahelises kohtumises Austraalia suurelt 106:68 Iraani koondist.

Austraallased tegid jõudude vahekorra selgeks juba esimesel veerandajal, mis võideti 28:15. Poolajaks juhtis Austraalia juba 24 punktiga ja teine poolaeg oli lihtsalt puhas võidu vormistamine.

Üleplatsimehena viskas austraallane Brad Newley 24 punkti. Kaotajate parim oli Mohammadsamad Nikkhah 23 silmaga.