Voskoboinikov jätkab Hiinas väravalainel

Vladimir Voskoboinikov.
Vladimir Voskoboinikov. Foto: Peeter Langovits

Hiina jalgpalli esiliigas tegi Vladimir Voskoboinikov skoori ja aitas koduklubi Qingdao Hainiul 3:2 võita.

Hainiu ja BIT vahelises kohtumises esimesel poolajal väravaid ei löödud, kuid teisel poolajal kõmmutati neid lausa viis, vahendab Soccernet.ee.

Eestlase koduklubi asus 47. minutil juhtima, kuid 74. vastased viigistasid. Sellest tabamusest sai indu hoopis kodumeeskond ning kaks minutit hiljem asuti taas juhtima ja omakorda kolm minutit hiljem sai värava kirja ka Voskoboinikov. Päris mängu lõpus tegid BIT mehed veel korra skoori, kuid mitte rohkem ning kohtumine lõppes 3:2.

Voskoboinikov sai kirja täismängu ning see tabamus oli talle Hiinas oldud aja jooksul teine.

Hainiu tõusis võiduga kuuendale kohale, BIT asub 11. tabelireal.