Hundi koduklubi pikk võiduta seeria jätkub

Rimo Hunt.
Rimo Hunt. Foto: Liis Treimann

Haapsalust pärit jalgpallur Rimo Hunt ja huntide hüüdnime kandev Kõzõlorda Kaisar said Kasahstani kõrgliigas kaotuse, kuid vandusid liiga liidri Astana paremust.

Juba seitse mängu võiduta (neli viiki, kolm kaotust) püsiv Kaisar jäi võõrsil Astana vastu 12. minutil kaotusseisu. 68. minutil toodi platsile Eesti väravakütt Hunt, kes aga tabamuseni ei jõudnud, vahendab Soccernet.ee.

Hoopis Astana lisas 71. ja 79. minutil veel kaks palli Kõzõlorda meeste selja taha, võttes kindla 3:0 võidu. Liigatabelis on nad 42 silmaga kindlad liidrid. Kaisar on 24 punktiga viies, olles minetanud nüüd ka lootused pääseda uueks hooajaks eurosarja.