Tour de Skil võidutses Veerpalu käe all treeniv Poltoranin, Kärp sai eestlastest parimana 40. koha

Alexei Poltoranin.
Alexei Poltoranin. Foto: SCANPIX

Täna sõideti Toblachis Tour de Ski etapil meeste 10 km eraldistardiga klassikadistants, mille võitis Aleksei Poltoranin.

Eestlase Andrus Veerpalu käe all treeniv Poltoranin sai kirja aja 22.51,8, teise koha saanud Vene suusataja Jevgeni Belov kaotas Poltoraninile 0,5 sekundiga. Kolmanda koha sai norralane Martin Johnsrud Sundby (+4,2).

Eestlaste parimana sai Algo Kärp 40. koha (+1.15,6), Aivar Rehemaa lõpetas 63. kohal (+2.04,3), tema järel olid Raido Ränkel 64. (+2.05,4) ja Karel Tammjärv 65 (+2.05,9). Kokku finišeeris täna 70 suusatajat.

Tour de Ski liidrina jätkab norralane Petter Northug.