Pärnu sai Rakvere Tarva vastu revanši ja viigistas veerandfinaalseeria

Ats Kuldkepp
KK Pärnu tagamängija Silver Leppik (palliga).
KK Pärnu tagamängija Silver Leppik (palliga). Foto: MEELIS MEILBAUM/VIRUMAA TEATAJA

Pärnu korvpalliklubi alistas Eesti meistriliiga veerandfinaali teises mängus koduväljakul 75:66 Rakvere Tarva ja viigistas seeria 1:1 peale.

Sarnaselt seeria esimese kohtumisega juhtis Pärnu sisuliselt kogu aeg, ent täna suudeti Tarvas selja taga hoida ka viimasel veerandajal ja lõpuhetkedel enam võitjas kahtlust polnud.

Meeskonna peale koguni 22 resultatiivset söötu kirja saanud Pärnu poolelt said kahekohalise punktisumma kirja koguni 6 meest. Janis Vahter ja Nemanja Miljkovic tõid 12 punkti, Mihkel Kirvese ja Sandis Silavsi arvele jäi 11 punkti, Robert Valge ja Silver Leppik lisasid 10 punkti. Silavsi jagas kaaslastele ka 10 resultatiivset söötu.

Tarva poolelt vastasid Brandis Raley-Ross 20 ja Reinar Hallik 16 punktiga. Seeria kolmas mäng peetakse kolmapäeval kell 19 Rakveres.