Jäähoki MM: Läti kaotas eduseisust Tšehhile ja jätkab punktideta

Ats Kuldkepp
Jaromir Jagr (vasakul) püüab üle mängida Läti väravavahti Edgars Masalskisist.
Jaromir Jagr (vasakul) püüab üle mängida Läti väravavahti Edgars Masalskisist. Foto: SCANPIX

Eile Tšehhis alanud jäähoki MMil said võõrustajad esimese võidu, kui 4:2 (1:0, 1:3, 0:1) oldi üle Lätist. Lätlased kaotasid eile Kanadale 1:6 ja jätkavad A-grupis punktideta.

Läti läks 14. minutil Kaspars Daugavinsi väravast juhtima, kuid 23. minutil Michal Jordan viigistas. Minut hiljem sai Läti taas eduseisu nautida, kui värava lõi Mikelis Redlihs. Kohe tegi aga Jan Kovar seisuks 2:2 ja lõpuks tõid Jaromir Jagri ja Jakub Voraceki tabamused võidu hoopis Tšehhile.

Tšehhi kaotas eile bullitiseeria järel 5:6 Rootsile.