Rooba hooaeg Soomes algas valusa kaotusega

Siim Kaasik
Eesti hokikoondise tugitala Robert Rooba
Eesti hokikoondise tugitala Robert Rooba Foto: Tairo Lutter

Robert Rooba koduklubi Jyväskylä alustas Soome meistrivõistlusi valusa kaotusega, kui jäi kodujääl 2:3 (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 0:1) alla Tampere Ilvesele.

JYP läks teise kolmandiku alguseks Antti Suomela ja Janne Tavi väravatest juba 2:0 juhtima, aga vastasel lasti viigistada ja karistusvisete seerias ka võita. Karistusvisetel eksisid nii Suomela, Tavi kui ka Mikko Kalteva, vahendab ERRi spordiportaal.

Number 88 all mängiv Rooba kuulus JYP-i teise ründekolmikusse, kuid resultatiivsuspunkte ei kogunud. Küll tegi tosin minutit väljakul viibinud eestlane kaks pealeviset, +/- reitinguks jäi -1.