Kaotusseisu jäänud Flora alistas Paide ja astus sammu tiitli poole

Henri Anier.
Henri Anier. Foto: Artur Sadovski

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel oli täna kavas 34. vooru kohtumised ning järjekordse sammu astus meistritiitli suunas FC Flora.

Flora listas koduväljakul 2:1 Paide linnameeskonna. Kaotusseisu jäänud Florale tõid võidu Henri Anieri ja Zakaria Beglarišvili tabamused.

Pärast mitmeid ebaõnnestumisi sai võidurõõmu tunda Tallinna Levadia, kes alistas võõrsil 2:0 Narva Transi. 16. minutil oli täpne Janar Toomet ja 37. minutil Vitali Leitan.

Nõmme Kalju alistas tänu Juri Jevdokimovi, Tarmo Neemelo ja Hidetoshi Wakui väravatest 3:0 FC Kuressaare. FC Viljandi oli kodustaadionil 8:0 üle Lasnamäe Ajaxist.

Võidurõõmu sai tunda ka Tartu Tammeka, kes alistas koduväljakul 2:0 Sillamäe Kalevi.

Tabeliseis: 1. FC Flora 79 (punkti)/33 (mängu), 2. Nõmme Kalju 76/34, 3. Narva Trans 72/34, 4. Tallinna Levadia 67/34, 5. Sillamäe Kalev 51/34, 6. Paide linnameeskond 39/34, 7. Tartu Tammeka 33/34, 8. FC Viljandi 30/33, 9. FC Kuressaare 26/34, 10. Lasnamäe Ajax 4/34.