Viimsi/Tööriistamarket kaotas mängu, kuid pääses karikavõistluste poolfinaali

Käsipall
Käsipall Foto: Elmo Riig / Sakala

Eesti meeste karikavõistlustel käsipallis toimus viimane veerandfinaalmäng Viimsi keskkooli spordisaalis. Omavahel kohtusid teist korda HC Viimsi/Tööriistamarket ja Aruküla. Mängu võitis Aruküla 34:29, poolaeg oli 20:12. Kahe mängu kokkuvõttes pääses väravatega 67:65 karikavõistluste poolfinaali HC Viimsi/Tööriistamarket.

Pärast mängu toimus ka poolfinaalide loosimine, mille tulemusena kohtuvad omavahel HC Kehra/Daisy ja HC Viimsi/Tööriistamarket. Esimene mäng toimub 08.-09.11.12 Kehras ja teine mäng 14.-15.11.12 Viimsis. Teises poolfinaalis mängivad SK Tapa ja Põlva Serviti. Esimene mäng toimub 08.-09.11.12 Tapal ja teine mäng 14.-15.11.12 Mesikäpa Hallis.

HC Viimsi/Tööriistamarket - Aruküla 29-34 (12-20)

HC Viimsi/Tööriistamarket: Andreas Suviste 9, Jürgen Rooba 7, Tarmo Ulla 4, Kristen Merila 3, Priit Poks 2, Harri Oberg 2, Owe-Martti Lemsalu 1, Risto Sidok 1.

Aruküla: Rauno Esop 8, Rudlof Põld 5, Mihkel-Matteus Luik 5, Mihkel Vaher 5, Andre Sild 5, Andres Pukka 4, Siim-Oskar Oja 1.

HC Kehra/Daisy - Viljandi HC 32:24 (14:8)

Viljandi HC - HC Kehra/Daisy 24:26 (14:10)

Väravatega 58:48 pääses poolfinaali HC Kehra/Daisy.

Põlva Serviti - ViaCon/Kehra 39:19 (12:7)

ViaCon/Kehra - Põlva Serviti 20:33 (8:14)

Väravatega 72:39 pääses poolfinaali  Põlva Serviti.

Aruküla - HC Viimsi/Tööriistamarket 31:38 (15:18)