Klavan ja Augsburg panid kaotusteseeriale punkti

Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Foto: FC Augsburg

Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan tegi kaasa kogu kohtumise, kui FC Augsburg pani 1:1 koduviigiga Mönchengladbachi Borussia vastu punkti neljamängulisele kaotustejadale, vahendab soccernet.ee.

Augsburg oli lähedal hooaja teisele võidule, juhtides Sascha Möldersi viienda minuti väravast 80 minutit, kuid Patrick Hermann viigistas lõpu eel.

Augsburg oli kaotanud neli Saksamaa kõrgliiga kohtumist järjest ning Klavan vahetati viimati juba 29. minutil teise kollase kaardi ohuga välja, kuid täna oli ta taas põhikoosseisus.

Eesti koondise kapteni koduklubi jätkab siiski Bundesliga viimasel ehk 18. tabelireal, olles kogunud 13 vooruga vaid seitse punkti. Püsimajäämist tähistav 15. positsioon on kuue ning üleminekumänge tähistav 16. positsioon viie punkti kaugusel.