Londoni Arsenal kaotas oma kõige vihasemale vaenlasele

Tottenhami mängijad väravat tähistamas.
Tottenhami mängijad väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel pidi valusa kaotuse vastu võtma Londoni Arsenal, kes jäi võõral väljakul alla oma kõige vihasemale vaenlasele Tottenhamile.

Tottenham asus kohtumist 37. minutil juhtima, kui palli saatis väravasse Gareth Bale. Juba kaks minutit hiljem suurendas Aaron Lennon kodumeeskonna eduseisu. 51. minutil suutis Per Mertesacker küll kaotusseisu vähendada, kuid Tottenham sai kirja magusa 2:1 võidu.

Tottenham jätkab turniiritabelis 54 punktiga kolmandal kohal ning Arsenal on samas 47 silmaga viiendal positsioonil. Esikohal on Manchester United 71 silmaga, teine Manchester City 56ga. Neljas on Londoni Chelsea 52ga.